ЯК САМОМУ ВИБРАТИ БУДІВЕЛЬНІ ЛІСИ

При проведенні будівельних робіт часто потрібне використання будівельних лісів. Це системи, які дозволяють будівельникам проводити фасадні роботи на будь-якій висоті. Для того щоб створити безпечне середовище під час роботи, вибираючи будівельні риштування в оренду, необхідно звертати увагу на якість конструкції і на її встановлення.

ліси на адміністративній будівлі

Будівельні риштування виготовляються з різних матеріалів:

  • Дерев’яні. Такий тип будівельних риштувань використовується при роботах на маленькій висоті. Недоліки цієї конструкції полягають у тому, що їх не можна розбирати та переставляти, вони недовговічні. Ці риштування найчастіше використовуються при зведенні маленьких будинків.
  • Металеві. Даний тип будівельних риштувань виготовляється з металевих труб, найчастіше з алюмінію. Цей факт сильно впливає довговічність системи. Такі риштування використовують практично на будь-якій висоті. Вони також найбільш безпечні та стійкі, на відміну від інших видів.

Металеві будівельні риштування розділять на:

  • Рамні. Цей вид лісів найпопулярніший. В основному ці конструкції застосовуються при таких роботах, як: утеплення балконів та квартир, фарбування та штукатурки фасадів. У комплект до лісів йдуть рами. Вони встановлюються одна на одну і з’єднуються між собою діагоналями та горизонтальними зв’язками. Установка будівельних риштувань і ціна дуже вигідні. Оренда лісів у Києві лісів буде вигідною для нечастого використання, а також якщо у вас є місце для їх зберігання.
  • Клино-хомутові. Цей вид будівельних лісів відрізняється своєю універсальністю, оскільки багато елементів системи взаємозамінні. Переваги таких конструкцій у тому, що можна встановлювати на нерівні поверхні. Також їх вага набагато менша ніж у рамних будівельних лісів. У зібраному вигляді клинові будівельні риштування виглядають як міцна та надійна система.
  • Ригельні ліси (штирьові). Цей вид будівельних лісів призначений для підйому великих вантажів, зокрема цегли для кладки, спорудження мостів та різних великих об’єктів. Система складається з вертикальних стійок та горизонтальних ригелів, які з’єднані між собою за допомогою штирьових роз’ємів. Ціна на ліси будівельні ригельні набагато вища ніж у клинових та рамних, тому в даному випадку краще взяти будівельні риштування в оренду .

    Напишите нам вопросы и требования к заказу    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]