Як вибрати будівельні риштування

Оренда будівельних лісів користується великим попитом при проведенні обробки фасадів будинків, зведенні різних споруд, обробки і ремонтних робіт у приміщенні та зовні. Компанія «Оренда лісів» пропонує взяти в оренду вишку туру та будівельні ліси, які значно прискорять процес роботи над об’єктом та забезпечать бездоганний результат у вигляді надійних, стабільних опор для максимально високих будівельних об’єктів. Досягти такого результату неможливо навіть при використанні електричних підйомників та автоматичних вишок фіксованої висоти, так що оренда будівельної риштовки або вежі тури — це найоптимальніше технічне рішення для спорудження складних будівель.

Будівельні ліси за своєю конструкцією поділяються на такі види:

  • ригельні – будівельні риштування з високою ємністю металу, що використовуються ще за часів СРСР. Оренда будівельних ригельних лісів користуються попитом завдяки підвищеній вантажопідйомності — 6— кг/м2, компактним розмірам і стійкості до зносу, тому їх часто використовують як столи для мулярів. Ригелі з’єднуються один з одним за схемою “палець-труба” і “труба-труба”, драбини до таких лісів потрібно купувати окремо;
  • клино-хомутові – легкі ліси з бічними рамами, якими робітники піднімаються і спускаються вниз. Завдяки ширині в метр рами витримують усі механічні навантаження. Завдяки простоті складання настил можна встановити будь-де, навіть на майданчиках з перепадами висоти. З’єднуються елементи вертикально та горизонтально за допомогою замка язичкового типу;
ліси на домі

Крім звичайних конструкцій, ми можемо запропонувати вам нові пересувні будівельні риштування у вигляді вежі тури – нове слово в будівельних технологіях. Вони оснащені гумовими колесами і дуже зручно пересуваються на будь-які відстані, стійко тримаючись на будь-якій поверхні. Пересувні будівельні риштування широко застосовуються при монтажі пожежної сигналізації, електроустаткування, обробці фасадів будівель. Збираються пересувні вежі за способом «труба в трубу», а деталі фіксуються замком язичкового типу, який забезпечує надійне кріплення кожного елемента. Вишки мають спеціальне порошкове покриття, тому надійно захищені від корозії та зовнішніх пошкоджень, а на настилах є фанера із захисним просякненням. Завдяки такій конструкції вам буде зручно та безпечно працювати за будь-яких зовнішніх умов та будь-якої погоди.

Якщо вас цікавить ціна оренди будівельних риштувань, ви можете отримати цю інформацію на офіційній сторінці компанії. На сайті є спеціальний розділ, де описана ціна оренди вежі тури. Тут же ви можете залишити заявку на оренду будівельних риштувань та обрати потрібну вам конструкцію. Якщо ви забажаєте купити будівельні риштування в Києві, ціна варіюватиметься від конструкції — ригельні або клино-хомутові. При підборі оренди будівельних риштувань потрібно виходити з таких критеріїв, як особливості будівлі та майданчика, де проходитиме будівництво. Якщо у вас є складнощі з вибором риштовки або вежі туру, ви завжди можете звернутися за консультацією до менеджерів магазину.

    Напишите нам вопросы и требования к заказу    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]