Коли варто застосовувати будівельні риштування та вишку-туру?

Процеси ремонту та реставрації, що проводяться на території будівельних майданчиків житлового та виробничого призначення, вважаються роботами із завищеною складністю та небезпекою. Для того, щоб проводити дані роботи, потрібно дотримуватись усіх вимог безпеки, зокрема використання якісного професійного обладнання. Коли робітники виконують будівельні роботи, обов’язково враховують особливості діяльності на висоті. Вони з особливою відповідальністю ставляться до вибору будівельних конструкцій для висотних робіт. До такого обладнання належать будівельні риштування та вишки тури. Вони мають свої плюси та мінуси.

Механічні особливості вишок-тур

Так прийнято, що вишки тури роблять з металу, якщо бути точніше, то з алюмінію. Вони мають вигляд труб, які з’єднані між собою. Вишки необхідно вибирати такі, щоб у функціонал входила можливість підвищення висоти конструкції. В інструментарій вежі також входять лебідка для перевезення будматеріалів, а також система із захисним огородженням у верхній частині тури. Вишки тури в Києві застосовуються для перевезення габаритних матеріалів у маленьких просторах. Тури повинні встановлюватись лише на пряму площину.

Плюсом при монтажі вишки тури буде її маленький розмір, мобільність та зручність у використанні. Існують моделі з колесами для плавного пересування пристосування. Але купувати туру не вигідно, якщо будівництво йде у швидкому темпі, тому що їх дуже складно транспортувати.

коли потрібні ліси

Будівельні ліси в оренду – навіщо?

Для тривалих будівельних робіт, зокрема оздоблювальних та реставраційних, краще встановлення будівельних риштувань, ціна яких вказана на нашому сайті. Ці конструкції встановлюються по всій території. Ліси можуть складатися з кількох рівнів, які кріпляться за допомогою сходів та спеціальних проводів.

Безперечним плюсом будівельних риштувань можна назвати те, що на них можуть працювати кілька будівельників одночасно. Також вони дуже міцні та довговічні.

Коли використовувати будівельні риштування, а коли вишку-туру?

Різниця між вишкою турою та будівельними лісами полягає у різниці методів використання. Для великих об’єктів та тривалого будівництва радять використовувати ліси, а для невеликих робіт – вежі тури.

Незважаючи на це, будівельники радять використовувати будівельні риштування та вишки тури одночасно при проведенні реставраційних та будівельних робіт на різноманітних об’єктах.

    Напишите нам вопросы и требования к заказу    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]