Особливості вежі тури

Вишки тури спеціально створені для того, щоб полегшити проведення робіт на висоті. Будівельні тури є зібраним з елементів пристроєм, який виглядає як пересувна платформа. Будівельні тури кріпляться спеціальними стабілізаторами, які дозволяють безпечно використовувати вежу.

Завдяки вежі турі робітники-будівельники здійснюють роботи на висоті, такі як:

 • кладка зовнішнього фасаду будівлі;
 • відновлення та створення декору будівель;
 • штукатурні та фарбувальні роботи.

Тура будівельна швидко монтується буквально за півгодини, з її допомогою підбирається оптимальна висота для проведення робіт. Будова дуже мобільна, на майданчику настилу вільно розміщується майстер з інструментами та матеріалами. При частому виконанні будівельних робіт, пов’язаних з оздобленням фасадів будівель, купити туру будівельну потрібно обов’язково. Це набагато полегшить роботу.

особливості вежі тури

Переваги конструкції

Вишка тура пересувна, ціна якої доступна багатьом будівельним організаціям – це дуже потрібна допоміжна конструкція при проведенні будівельних та ремонтних робіт. Переваги будівельної вежі тури перед орендою лісів будівельних у Києві полягають у наступних моментах:

 1. Вишка тура монтується в оперативному режимі. Завдяки простоті складальних елементів, монтаж не становить особливих труднощів і не потребує спеціальної підготовки працівників, які її збирають. Вишку туру купити у Києві пропонує спеціалізована компанія.
 2. Переміщення конструкції завдяки її малій масі і стійкості, а також оснащенню вишки спеціальними коліщатками можна здійснювати, не розбираючи конструкцію.
 3. оскільки вишки тури можна збирати та розбирати, вони успішно транспортуються до місця роботи і при зберіганні не займають багато місця. У розібраному стані також набагато легше здійснювати перевезення вежі у транспорті. Вишки тури в оренду пропонує компанія, що спеціалізується на наданні такого роду послуг.

Особливості монтажу вежі тури

Щоб зрозуміти особливості та переваги вежі тури потрібно більш детально розглянути її складові. Монтаж цих допоміжних конструкцій не потребує особливої підготовки фахівців. Для встановлення вежі не потрібний абсолютно рівний майданчик. Вишка тура буде ідеально рівно стояти на будь-якій поверхні, навіть якщо є ями, вибоїни і т.д. Для складання та встановлення не потрібно багато робітників, цілком достатньо двох людей. При необхідності може впоратися навіть один фахівець. Тому такий потрібний пристрій як вежа тура, яку можна взяти в оренду, потрібно обов’язково мати у своєму арсеналі.

колеса зі стопорами

Вишка тура здебільшого складається з наступних елементів:

 • каркас;
 • колеса;
 • горизонтальні майданчики;
 • спеціальні огорожі.

Каркас конструкції виготовлений із якісного металу у вигляді труб, що з’єднуються між собою спеціальними гвинтами. Деякі моделі мають домкрати – гвинтові опори, метою яких є вирівнювання висоти конструкції на нерівній місцевості.

Встановлення верхнього горизонтального настилу здійснюється на будь-якій висоті. Механізм цього пристрою передбачає підняття чи опускання будь-якої миті, дуже швидко. Технічні норми та заходи безпеки обмежують нарощування вежі тури заввишки до 20 метрів. Горизонтальний майданчик можна встановлювати там, де він потрібний для роботи в даний момент. Важлива й ширина цього помосту. Для висотних робіт на відкритому просторі краще вибирати моделі з помостом 2х2 метри. Універсальним вважається поміст із шириною 1,2 метра.

Робочий майданчик будівельної тури в обов’язковому порядку огороджується поручнями, що мають висоту не менше 1 метра. Такі бічні огорожі встановлюються в останню чергу. Поручні захищають робітників від падіння та виготовляються з якісного металу, здатного витримувати високі навантаження.

Вишки будівельні можна купити в Києві в спеціальній компанії, що займається продажем будівельного обладнання.

  Напишите нам вопросы и требования к заказу  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]