Оренда підмостів у Києві

На відміну від саморобних конструкцій з дерева або драбин, будівельні підмости більш надійні, безпечні та зручні в експлуатації . Міні-підмости знайшли широке застосування на будмайданчиках, при виконанні ремонтних робіт або інших завдань на висоті, яка трохи перевищує зріст звичайної людини.

Конструктивно дані пристрої складаються з робочої платформи, закріпленої між парою драбин, і промислових коліс – для забезпечення відмінної мобільності. У робочому стані рушійні елементи міні-підмостів закріплені фіксаторами. Монтаж будівельної вежі, а також її демонтаж здійснюється без використання інструментів та особливих професійних навичок.

Легкі і компактні пересувні підмостки встановлюються дуже просто в будь-якому місці, а після їх використання легко транспортуються і зберігаються.

Розмір підмостів:

висота – 1,6м
трап – 1,5 м * 0,65 м

Ціна оренди підмостів складає:

вартість – 100 грн. доба
мінімум 5 днів
завдаток 2000 грн.

схема збирання

Для замовлення та консультацій:

Як Ви можете сплатити оренду або покупку:

 • Готівка
  Оплата прокату лісів здійснюється перед безпосереднім відвантаженням лісів на Вашому об’єкті.
 • Перерахування вартості оренди будівельних риштувань на карту Приват Банку
  Зі свого телефону, найближчого банкомату або відділення банку.
 • Безготівковий розрахунок на ФОП (платник єдиного податку) + 7%
  Завдаток за оренду будівельних риштувань оплачується готівкою.
 • Безготівковий розрахунок на ТОВ (платник ПДВ) + 20%
  Завдаток за ліси оплачується готівкою.

Переваги будівельних підмостів і помостів

Міні-підмостки – досить популярні будівельні пристрої завдяки їх:

 • безпеці, оскільки під час проектування конструкції враховувався максимальний рівень стійкості. Вироби зі сталі набагато надійніші за саморобні дерев’яні.
 • Розумною ціною.
 • Надійному постачальнику.

Продукція нашої компанії відповідає найвищим вимогам стандартизації у сфері будівництва. Усі вироби відповідають критеріям європейської якості, а продаються за українськими цінами. При дійсно невеликій вартості наші конструкції, включаючи алюмінієві міні-підмостки, малярський поміст та інші, наділені чудовими характеристиками продуктивності, функціональності та тривалим терміном служби.

Оренда будівельних підмостів за доступною ціною в Києві

Унікальна пропозиція від компанії – недорога оренда підмоств і помостів . Сталеві конструкції добре зарекомендували себе в екстремальних умовах експлуатації.

Промислові колісні опори, що забезпечують переміщення конструкції всередині приміщення та на вулиці, зносостійкі та надійні. Транспортування міні-підмостей не додасть жодних проблем.

Усі будівельні конструкції наділені відповідною техдокументацією, сертифікатами відповідності, паспортами обладнання та схемою монтажу.

  Напишите нам вопросы и требования к заказу  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]