Краща ціна на будівельні риштування в Києві

Для організації проведення висотних робіт, на нашому сайті можна купити будівельні риштування за дуже вигідною ціною. Наша продукція виготовлена з високоякісних матеріалів.

Ліси дуже зручні у використанні, компактні, мобільні та до того ж недорого коштують. Вони виконуються кваліфікованими працівниками з матеріалу високої якості з чітким дотриманням технології виготовлення, тому дуже довговічні і надійні. Також ви можете купити рамні ліси – особливий швидкозведений тип лісів, в якому немає ніяких дрібних кріплень та з’єднань з різьбленням. Вони дозволяють заощадити величезну кількість часу на встановленні та демонтажі і при цьому цілком надійні.

Ліси нашого виробництва відрізняються невеликою масою та простотою установки. Це дозволяє заощадити час та гроші під час будівництва. Зручна конструкція створює належні умови для роботи, а отже полегшує процес зведення будівлі, збільшує продуктивність праці та підвищує якість результату.

Стандартні комплекти будівельних риштувань:

Стометровий (комплект лісів – 100 кв.м.)

стометровий

У комплект лісів 100 кв. входить:

Прохідні стійки
2х1м
Стійки з драбинами
2х1м
14 шт 6 шт
Діагональні стяжки
3,3м
Горизонтальні стяжки
25 шт 25 шт
Рігелі Дерев’яні щити
14 шт 21 шт

Стандарт (комплект лісів – 150 кв.м.)

стандарт

У комплект лісів 150 кв. входить:

Прохідні стійки
2х1м
Стійки з драбинами
2х1м
20 шт 10 шт
Діагональні стяжки
3,3м
Горизонтальні стяжки
37 шт 38 шт
Рігелі Дерев’яні щити
20 шт 30 шт

Зверніть увагу:

 • Висота секції лісів – 2 метри, ширина – 3 метри, глибина – 1 метр.
 • Щити та ригелі закривають 2 яруси 30-35% площі збудованих лісів.

Якщо вам потрібен інший об’єм чи комплектація (наприклад без настилів або зі 100% настилів) – ми вас з радістю проконсультуємо та надамо будь-які комплектації будівельних риштувань.

Для замовлення та консультацій:

Як зібрати та встановити ліси:

Відеоінструкція

відеоінструкція зі збирання будівельних риштувань

Схема збирання будівельних риштувань

схема збору

Як Ви можете сплатити покупку або оренду:

 • Готівка
  Оплата прокату лісів здійснюється перед безпосереднім відвантаженням лісів на Вашому об’єкті.
 • Перерахування вартості оренди будівельних риштувань на карту Приват Банку
  Зі свого телефону, найближчого банкомату або відділення банку.
 • Безготівковий розрахунок на ФОП (платник єдиного податку) + 7%
  Завдаток за оренду будівельних риштувань оплачується готівкою.
 • Безготівковий розрахунок на ТОВ (платник ПДВ)
  Завдаток за ліси оплачується готівкою.

Купити будівельні риштування

Продаж будівельних риштувань здійснюється за попередньою заявкою. Її можна знайти та заповнити на сайті нашої компанії. Ми завжди враховуємо побажання клієнтів та йдемо їм назустріч у разі потреби. Ціна будівельних риштувань у нас цілком доступна. Замовляючи їх у нашій компанії, ви отримуєте якість, надійність, зручність та довговічність за дуже помірну плату!

Якщо ви хочете купити будівельні риштування в Києві , замовляйте їх у нас. Вартість замовлення обчислюється прямо на сайті за допомогою спеціального калькулятора, тому вам не доведеться переплачувати. Крім того, якість лісів у нас завжди на найвищому рівні. Ми можемо не тільки продати вироби вам, а й організувати доставку готової продукції до будь-якої точки України швидко та оперативно.

купити будівельні риштування

Для замовлення та консультацій:

доставка

Що таке будівельні риштування і для чого вони потрібні?

Плануючи проведення будівельних, монтажних, оздоблювальних або інших подібних видів робіт, обсяг яких розрахований на строк більше одного року, доцільно купити будівельні ліси, попередньо заповнивши заявку на нашому сайті. Тут же ціна будівельних риштувань прораховується за допомогою калькулятора.

Для проведення будь-яких будівельних робіт на висоті більше людського зросту протягом тривалого часу необхідні будівельні риштування. Ліси – це спеціальна конструкція, що дозволяє будівельникам піднятися на потрібну висоту і розміститися там на тривалий час для виконання робіт. Вони необхідні для чого завгодно, від зведення стін до утеплення та оздоблення. На лісах також можна розташовувати різні потрібні інструменти та матеріали. Це робить працю будівельника значно легшим.

Існує безліч видів висотних робіт, під час яких без лісів просто не обійтися. Ось деякі з них:

 • зведення різних будівель
 • зовнішнє утеплення стін
 • оздоблення фасадів
 • ремонт будівель
 • реставрація старих будівель та багато іншого

Отже, ліси – один із найнеобхідніших елементів устаткування на будівництві. Без них неможливо виконати жодного виду висотних робіт.

Як правило під час не довгострокового ремонту (до року) власнику вигідніше скористатися послугою – оренда лісів у Києві – чим купувати конструкцію. Якщо вас цікавить, скільки коштує оренда будівельних риштувань у вашому випадку, слід дізнатися про це у наших фахівців.

Або дзвоніть +38 095 8136445

Ми гарантуємо консультації від компетентних спеціалістів.

  Напишите нам вопросы и требования к заказу  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]