Продаж вежі тури Київ – Купити вежу туру

Вам потрібно купити будівельну туру в Києві ? У нашому магазині ви зможете підібрати необхідну модель за привабливою ціною.

Якщо Ви зацікавлені в прискоренні процесу будівництва, але не бажаєте витрачати кошти на залучення додаткових працівників, найкращим рішенням стане придбання якісного обладнання та інструментів. Вишка-тура, купити яку можна у нас, вважається обов’язковим обладнанням під час виконання будівельних робіт. Тури, купити які можна по телефону або на сайті, є конструкціями баштового типу, які легко монтуються. Вони зроблені з алюмінію або іншого металу і оснащені сходами. Якщо Вам в короткі терміни потрібна вежа-тура, купити в Києві або області можна з нашою допомогою. Будівельна вежа-тура пересувна це зручність та свобода переміщення!

Ціни на будівельну вежу туру

Ціни на пересувну вежу туру Ви можете дізнатися у нашому інтернет-магазині у менеджерів.

Для замовлення та консультацій:

Є 2 види вежі-тури:

Перший вид вежі тури, розміри:

Габарити вишки-тури, оснащеної колесами:

Основа 2 х 1,2 метра
Висота складається з нижньої платформи 30 см та набірних елементів по 1,5 метри
Максимальна висота сягає 18 метрів

Перший вид вежі тури

Другий вид вишки-тури, розміри:

Габарити вежі-тури, оснащеної колесами:

Вони вузчі, ніж перший варіант: Основа 0,7 х 1,5 метра
Висота складається з нижньої платформи 30 см та набірних елементів по 1,5 метра
Максимальна висота сягає 18 метрів

стандарт

Будівельна тура, яку можна купити в нашій компанії, має ряд переваг у порівнянні з риштуваннями:

 • Конструкція вишки тури надійна та універсальна. Вона забезпечує зручність під час виконання всього спектру зовнішніх робіт. Тура будівельна, купити яку можна в Києві та регіонах, полегшить монтаж освітлювального обладнання, дозволить швидко замінити лампочки, що перегоріли, стане незамінним помічником при виробництві реставраційних робіт, а також дозволить швидко та зручно очистити та оновити фасад.
 • Вишки-тури будівельні, ціна яких представлена в нашому магазині, виготовляються з різних матеріалів з урахуванням побажань замовника. Будівельні вежі – тури зі сталі або алюмінію – дають можливість реалізувати індивідуальний підхід до кожного проекту
 • Номенклатура пропонованої продукції складається з багатьох модифікацій. Продаж вежі-тури здійснюється в комплектації різних габаритів секцій та типів виконання майданчиків (найбільша висота може змінюватись в залежності від побажань замовника)
 • Розміри майданчика та його надійність дає можливість встановити лебідку, яка полегшить доставку інструментів та матеріалів на висоту.
 • Швидка та надійна фіксація кожної секції дозволить легко зібрати або розібрати конструкцію, забезпечивши при цьому чудову стійкість.

Вишки-тури будівельні, ціна яких приємно порадує кожного покупця, можна придбати у нас. Кожна вежа тура супроводжується сертифікатом, що підтверджує якість.

Якщо Вам потрібна інструкція, як встановити вишку туру, ми підготували її для Вас:

Як Ви можете сплатити покупку або оренду:

 • Готівка
  Оплата прокату лісів здійснюється перед безпосереднім відвантаженням лісів на Вашому об’єкті.
 • Перерахування вартості оренди будівельних риштувань на карту Приват Банку
  Зі свого телефону, найближчого банкомату або відділення банку.
 • Безготівковий розрахунок на ФОП (платник єдиного податку) + 7%
  Завдаток за оренду будівельних риштувань оплачується готівкою.
 • Безготівковий розрахунок на ТОВ (платник ПДВ)
  Завдаток за ліси оплачується готівкою.

Будівельні вежі-тури – ціна, мобільність, зручність!

Купуючи вишки-тури, ви отримуєте конструкцію, монтаж якої не потребує якихось особливих навичок та умінь і займе лічені хвилини, а також можливість розміщувати всі будівельні матеріали та інструменти поблизу близько території, на якій безпосередньо ведуться роботи. Дану конструкцію можна транспортувати з місця на місце та встановлювати навіть на нерівну поверхню (завдяки використанню домкратів).

Для замовлення та консультацій:

  Напишите нам вопросы и требования к заказу  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]