Розрахунок необхідної кількості будівельних риштувань

Будівельні ліси продаються та здаються в оренду секціями. Щоб з’ясувати скільки купити чи взяти в прокат будівельних риштувань потрібно знати проектні параметри об’єкта та площу однієї секції лісу. Наприклад, будівля висотою 7 і довжиною 12 м має площу покриття лісами 84 м2, а площа однієї секції дорівнює 6 м2. Значить лісів потрібно 14 секцій. Ще потрібно знати, чи будуть фасадні роботи навколо всієї будівлі, чи тільки по одній його стіні. Професіонали рекомендують покривати риштовками дві суміжні стіни, тоді буде потрібно одна перестановка. Відповідно, зменшуються витрати на монтаж/демонтаж будівельних конструкцій.

Як бути, купити чи орендувати будівельні риштування

Багато хто схильний брати в оренду будівельні ліси. Немає постійної потреби у великій кількості секцій. Але економічна вигода такого рішення залежить від багатьох чинників. Наприклад, оренда лісів у Києві здійснюється на строк від одного тижня та більше. Чим більше секцій потрібно, тим вигідніша ціна за одну секцію. Вартість лісів виходячи з кількості секцій та терміну оренди розраховується спеціальною програмою. Термін оренди, як правило, більше одного місяця, оскільки будівництво це тривалий процес. Замовник змушений нести додаткові витрати за монтаж/демонтаж лісів, а також за псування або поломку устаткування, що орендується. Є сенс будівельні риштування купити , якщо організація часто стикається з вуличними фасадними роботами.

риштування

Про компанію

Спеціалісти нашої компанії зроблять попередній розрахунок вартості оренди та/або покупки будівельного лісу та допоможуть замовнику зробити вибір. Будівельні риштування купити в Україні може бути вигідно. Не варто забувати про можливість продажу лісу після використання або подальшого здачі його в оренду. Оренда також має свої плюси. Витрати значно менші, ніж купити будівельні риштування, а значить дешевша собівартість робіт. Зазвичай оренда лісів не перевищує очікуваний замовником термін, тому завжди економічно вігідніша саме оренда риштування ніж його купівля. Вибір за клієнтом, а наша компанія допоможе не припуститися помилки.

    Напишите нам вопросы и требования к заказу    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]