З чого складаються будівельні риштування

Будівельні ліси – елементи та конструкції

Є два види будівельних лісів – будівельні рамні ліси і фасадні будівельні ліси. Будівельні ліси складаються з різних елементів. Це досить серйозна конструкція, і зроблена вона має бути досить надійною, щоб не ставити під удар життя людини. У цій статті ми розповімо вам про основні елементи конструкції та навіщо вони потрібні.

Стійку застосовують, щоб змонтувати каркас лісів, а також ставити на стійку компоненти даної конструкції, за допомогою фіксаторів, які мають спеціальні прапорці. Верхня стійка використовується як настановна платформа для поручнів. Вона розташована у верхній частині лісів. Не можна не відзначити, що стійкість конструкції залежить від діагоналі. Щоб поверхня не була слизькою, на ній є сталевий настил. Настил встановлюють на каркас рами, на ньому розташовується сам робітник та його інструменти. Горизонтальну стійкість забезпечує стяжка. Драбина необхідна для того, щоб переміщатися з одного ярусу в інший. Безпеку під час роботи забезпечують поручні. Захвати прикріплюються до стійок за допомогою хомута. Вертикальні труби кріпляться між собою за допомогою поворотного хомута. Між собою стійки кріпляться фіксатором. Будівельні риштовання кріпляться до будівельного об’єкта захватом, це забезпечує стійкість лісів.

складові будівельних риштувань

Поруччя торцеві роблять ліси безпечними. Вантаж між ярусами переміщується за допомогою сталевого люка. виробництво будівельних лісів Рама, дерев’яний настил та рама-настил – допомагають перетягувати робочий вантаж горизонтально вздовж будівельних лісів. Щоб будматеріали та робочий вантаж не падали з лісів, у їх конструкції є дерев’яне та металеве огородження. Драбини стають похилими за допомогою розпірки. Щоб встановити опору, використовується дерев’яна підкладка.

Ми намагалися зробити цю статтю корисною та інформативною для вас. Більше інформації про будівельні риштування та оренду риштувань ви можете дізнатися, почитавши статті на нашому сайті.

    Напишите нам вопросы и требования к заказу    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]