Заходи безпеки під час роботи з будівельними риштуваннями

На будівельні риштування допускаються робітники, які пройшли навчання правилам техніки безпеки, а також отримали інструктаж. Будівельні риштування повинні відповідати вимогам ГОСТ, виконані за типовими проектами. Забороняється відступ від встановлених вимог щодо допустимих навантажень. Установка будівельних риштувань, що не мають паспортів підприємства-виробника, не допускається. Щодня перед проведенням робіт стан будівельних риштувань зобов’язаний перевіряти керівник робіт. Результати перевірки відображають у спеціальному журналі.

Ліси будівельні мають бути зафіксовані до поверхні споруди кріпленням, що створює зусилля на відрив 200-250 кгс. Довільний демонтаж кріплень не допускається. Забороняється кріпити до карнизів, балконів. Рамні ліси кріплять анкерними кронштейнами. Монтаж будівельних риштувань здійснюють робітники з використанням страхувального обладнання. Під будівельними лісами виділяють проходи. Риштовки встановлюють на рівну поверхню. Забороняється вирівнювати поверхню за допомогою каменів, будівельного сміття. Лінії електропередач необхідно знеструмити при знаходженні будівельних риштувань у радіусі 5 м. При силі вітру 12 м/с, під час грози, недостатньої освітленості виконання робіт забороняється.

ліси безпека

Будівельні риштування допускається демонтувати за умови, що в робочій зоні дверні отвори та балкони всіх поверхів закриті. Забороняється скупчення людей на одному майданчику. Розбирання та перестановку настилу допускається здійснювати у разі, якщо з поверхні повністю прибрано всі предмети. При зачистці настилу будівельних риштувань забороняється скидання будівельного матеріалу та будь-яких предметів. Забороняється пересування робітників під настилом, що знаходиться на стадії демонтажу. У робочій зоні встановлення та розбирання будівельних риштувань забороняється перебувати особам, які не мають відношення до виконання робіт. Металевий каркас лісів повинен бути захищений від механічного впливу при виконанні вантажних робіт та транспорту, що проїжджає поблизу. На видному місці перед підйомом робітників на ліси встановлюють написи із зазначенням схем розташування вантажів і навантажень, що допускаються. Додатково необхідно слідувати СНиП III-A. II-70 «Техніка безпеки у будівництві». Зроблені за ГОСТ, з повним комплектом документації будівельні риштування в Києві реалізує з доставкою по Україні.

    Напишите нам вопросы и требования к заказу    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]